- HP INC.

Цена
€52 49 / 102 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP - Power adapter - 19.5 V - 45 Watt - for HP t420 (45 Watt), t430, t430 v2, t540; Elite t655; Pro t550
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Power adapter - external |
| Power Device | |
| Input Voltage | 19.5 V |
| Power Capacity | 45 Watt |
| Efficiency | 88% |
| Compatibility Information | |
| Designed For | HP t420 (45 Watt), t430, t430 v2, t540 HP Elite t655 HP Pro t550 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Power adapter - external |
| Designed For | HP t420 (45 Watt), t430, t430 v2, t540 HP Elite t655 HP Pro t550 |
| Input Voltage | 19.5 V |
| Power Capacity | 45 Watt |
| Efficiency | 88% |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 45 |
| Размер на вентилатора | без вентилатор |
| Дължина (mm) | 99 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Захранване HP Thin Client 45W (Y3U71AA)
Надеждно и компактно захранване, проектирано специално за HP тънки клиенти. С 45W стабилна мощност, този адаптер осигурява непрекъсната работа на вашето устройство, като същевременно поддържа енергийна ефективност.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн — Спестява място на бюрото или при стенен монтаж.
- Надеждна работа — Осигурява постоянно 45W захранване за гладка работа.
- Лесна инсталация — Включва се директно, без нужда от настройки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 45 W |
| Форм фактор | Външен захранващ адаптер |
| Размер на вентилатора | Без вентилатор (пасивно охлаждане) |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 1x Захранване HP Thin Client 45W
- 1x Захранващ кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






